Beyerdynamic | DT 990 | Black, Silver
| All | |
| Akustiline süsteem | open |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 282 mm |
| Gross height (mm) | 240 mm |
| Gross weight | 0.723 kg |
| Gross width (mm) | 124 mm |
| Harmoonmoonutus (THD) | 0.2 % |
| Heliadapterid kaasa arvatud | 6.3 mm |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| Kaal | 667 g |
| Kandmisviis | Headband/On-Ear |
| Kõrvakinniti | Circumaural |
| Kõrvaklappide sagedus | 5 - 35000 Hz |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 96 dB |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3.5 mm |
| Näivtakistus | 600 |
| Net weight | 0.323 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 103 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Pistik | Yes |
| Pistmikukontaktide kate | Gold |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Beyerdynamic |
| Producer product name | DT 990 |
| Sisendi maksimaalne võimsus | 100 mW |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Toote värv | Black, Silver |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.00839232 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: beyerdynamic dt 990 black, silver, 483966, beyerdynamic, korvaklapid

